Festiwal Otwarte Ogrody – spotkania organizacyjne

Już niedługo Festiwal Otwarte Ogrody! Spotkajmy się 16 kwietnia o 18.30 oraz 28 kwietnia o 12.30 w Starym Kinie i porozmawiajmy o nich. Może włączycie się w organizacje tego wydarzenia?

XIX edycja Festiwalu Otwarte Ogrody odbędzie się 14-16 czerwca. Zapraszamy mieszkańców do zrealizowania wydarzeń w swoich ogrodach, lub przestrzeniach zielonych naszego miasta. Zależy nam, aby tegoroczny Festiwal był oparty wyłącznie na pomysłach i inicjatywach milanowian.

W tym roku obchodzimy stulecie jedwabiu w Milanówku, więc przewodnią ideą Festiwalu jest  historia jedwabnictwa, malarstwo na jedwabiu, prezentacja dorobku kulturalnego artystów, pasjonatów. Zachęcamy Państwa do zainteresowania się tym tematem i włączenia się do udziału oraz współorganizacji Festiwalu Otwarte Ogrody 2024. Chcielibyśmy razem z Państwem podkreślić ważne dla Milanówka wydarzenie, pokazać jego wyjątkowość. Pamiętajmy, ze Festiwal to doskonała okazja do lepszego poznania historii i korzeni naszego miasta, pogłębienia sąsiedzkiej integracji, dobrej zabawy dla całych rodzin. To również okazja aby milanowscy twórcy, artyście mogli przedstawić swoją twórczość. Zależy nam na projektach kulturotwórczych.

Podczas spotkań organizacyjnych omówimy szczegóły, porozmawiamy o Państwa pomysłach, odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące organizacji wydarzenia. Pomożemy zrealizować te pomysły, wesprzemy technicznie i dofinansujemy. Każdy organizator może uzyskać dofinansowanie.

Termin składania kart zgłoszeniowych upłynie 10 maja. Formularz należy złożyć w Starym Kinie filii MCK przy ul. Piłsudskiego 33 w Milanówku lub drogą mailową na adres e.**********@mc**********.pl.  Karta zgłoszeniowa do pobranie na naszej stronie internetowej http://www.mckmilanowek.pl/ . Informacje o wydarzeniu można uzyskać pod numerem tel. 22 758 32 34

Załączniki:

REGULAMIN 2024