Kontakt

Milanowskie Centrum Kultury
ul. Kościelna 3
05-822 Milanówek
NIP: 529 108 23 52
Numer konta: 77 9291 0001 0086 8411 2000 0010

Sekretariat:

tel. (22) 758 32 34
fax. (22) 758 39 60
e-mail: sekretariat@mckmilanowek.pl

Dyrektor
Aneta Majak
a.majak@mckmilanowek.pl
Zastępca Dyrektora/CIT
Michał Słowiński
m.slowinski@mckmilanowek.pl
Księgowość
Sylwia Sobiech
ksiegowosc@mckmilanowek.pl
Kierownik ds. sportu
Włodzimierz Filipiak
w.filipiak@mckmilanowek.pl
Kierownik ds. technicznych i koordynator ds.dostępności
Krzysztof Dudkiewicz
k.dudkiewicz@mckmilanowek.pl
Koordynatorka ds. wydarzeń artystycznych
Edyta Budziewska
e.budziewska@mckmilanowek.pl
Koordynatorka ds. warsztatów i sekcji artystycznych
Ada Domecka
a.domecka@mckmilanowek.pl
Koordynatorka ds. projektów kulturalnych i sportowych
Emila Jakubowska
e.jakubowska@mckmilanowek.pl
Specjalistka ds. promocji
Agnieszka Zawadzka
a.zawadzka@mckmilanowek.pl
Animator sportu
Mirosław Rastawicki
m.rastawicki@mckmilanowek.pl

Kasjer/kadrowy
Grzegorz Michalak
g.michalak@mckmilanowek.pl