Kontakt

Milanowskie Centrum Kultury
ul. Kościelna 3
05-822 Milanówek

Księgowość / Dział sportu / Kasjer / Kadry
tel. (22) 758 39 60

Filia MCK Stare Kino
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 33
05-822 Milanówek

Sekretariat / Dyrektor / Koordynatorzy / CIT / Sprawy tech.
tel. (22) 758 32 34
e-mail: sekretariat@mckmilanowek.pl

NIP: 529 108 23 52
Numer konta: 77 9291 0001 0086 8411 2000 0010

Dyrektor
Aneta Majak
a.majak@mckmilanowek.pl
Zastępca Dyrektora/CIT
Michał Słowiński
m.slowinski@mckmilanowek.pl
Księgowość
Sylwia Sobiech
ksiegowosc@mckmilanowek.pl
Kierownik ds. sportu
Włodzimierz Filipiak
w.filipiak@mckmilanowek.pl
Kierownik ds. technicznych i koordynator ds.dostępności
Krzysztof Dudkiewicz
k.dudkiewicz@mckmilanowek.pl
Koordynatorka ds. wydarzeń artystycznych
Edyta Budziewska
e.budziewska@mckmilanowek.pl
Koordynatorka ds. warsztatów i sekcji artystycznych
Ada Domecka
a.domecka@mckmilanowek.pl
Animator sportu
Mirosław Rastawicki
m.rastawicki@mckmilanowek.pl
Kasjer/kadrowy
Grzegorz Michalak
g.michalak@mckmilanowek.pl