O nas

Aneta Majak - Dyrektor MCK

Szefowa. Zaczynała jako praktykantka skończyła jako dyrektorka. Amerykański sen w milanowskim wydaniu. Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Kiedy się na nas denerwuje puszczamy jej Ed'a Sheeran'a.

Michał Słowiński - Z-ca dyrektora MCK

Zastępuje szefową, kiedy szefuje gdzie indziej. Oprowadza wycieczki po Milanówku. Może pochwalić się doskonałym bilansem. Ile osób z nim poszło tyle z nim wróciło.

Sylwia Sobiech - Główna księgowa

Sylwia trzyma kasę. Co więcej dodać?

Włodzimierz Filipiak - Kierownik ds. sportu

Pan Włodek od lat odpowiada za sport w Milanówku. Pracował tutaj zanim część z nas zdążyła się urodzić.

Edyta Budziewska - Koordynator ds. wydarzeń artystycznych

Pracuje w MCK-u nie od dziś i swoje przeżyła. A, że chytra nie jest, to chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Lubimy ją, bo tak kazała napisać. Ona z kolei lubi czekoladowe Grześki.

Emila Zadykowicz - Koordynator ds. projektów sportowych i kulturalnych

Erupcja Eyjafjallajökull to przy jej energii niewielki raptem incydent. Odnajduje się zarówno w pracy z dziećmi, jak i seniorami. Czasami mówi sama do siebie. Najczęściej, kiedy zakłada słuchawki. Tłumaczy nam wtedy, że rozmawia przez telefon.

Krzysztof Dudkiewicz - Kierownik ds. technicznych

Entuzjasta polskiej myśli motoryzacyjnej. Chętnie przerobiłby swojego Poloneza na DeLoreana, żeby cofnąć się do wczoraj i zrobić robotę na jutro. Zajmuje się różnymi papierami, śrubkami i takimi innymi.

Joanna Szamota - Specjalista ds. promocji

Przyszła odbyć praktyki a została na stałe. Chyba nie żałuje sądząc po liczbie nadgodzin do odbioru. Jeśli chcecie załatwić u niej sprawę to przyjdźcie z frytkami. Kiedy Asia zajmuje się pracami graficznymi wszyscy siedzimy cicho. I wcale nie dlatego, że jej się boimy.

Grzegorz Michalak - Kadrowy / kasjer

Pan Grzegorz pilnuje, żebyśmy nie mieli więcej urlopu niż nam przysługuje. Na nasze nadgodziny reaguje jakby nerwowo...

Mirosław Rastawicki - Animator sportu

Pan Mirek pilnuje porządku na Orliku. Zna większość nygusów z Milanówka. Kilku znajduje się na krótkiej liście. Tacy na jego boisku nie pograją.