O nas

Aneta Majak

Aneta Majak

Dyrektor MCK

Szefowa. Zaczynała jako praktykantka skończyła jako dyrektorka. Amerykański sen w milanowskim wydaniu. Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Kiedy się na nas denerwuje puszczamy jej Ed'a Sheeran'a.

Michał Słowiński

Michał Słowiński

Zastępca dyrektora MCK

Zastępuje szefową, kiedy szefuje gdzie indziej. Oprowadza wycieczki po Milanówku. Może pochwalić się doskonałym bilansem. Ile osób z nim poszło tyle z nim wróciło.

Sylwia Sobiech

Sylwia Sobiech

Główna księgowa

Sylwia trzyma kasę. Co więcej dodać?

Włodzimierz Filipiak

Włodzimierz Filipiak

Kierownik d/s sportu

Pan Włodek od lat odpowiada za sport w Milanówku. Pracował tutaj zanim część z nas zdążyła się urodzić.

Edyta Budziewska

Edyta Budziewska

Koordynator d/s wydarzeń artystycznych

Pracuje w MCK-u nie od dziś i swoje przeżyła. A, że chytra nie jest to chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Lubimy ją, bo tak kazała napisać. Ona z kolei lubi czekoladowe Grześki.

Emila Zadykowicz

Emila Zadykowicz

Koordynator d/s projektów sportowych i kulturalnych

Erupcja Eyjafjallajökull to przy jej energii niewielki raptem incydent. Odnajduje się zarówno w pracy z dziećmi jak i seniorami. Czasami mówi sama do siebie. Najczęściej, kiedy zakłada słuchawki. Tłumaczy nam wtedy, że rozmawia przez telefon.

Krzysztof Dudkiewicz

Krzysztof Dudkiewicz

Kierownik d/s technicznych

Entuzjasta polskiej myśli motoryzacyjnej. Chętnie przerobiłby swojego Poloneza na DeLoreana, żeby cofnąć się do wczoraj i zrobić robotę na jutro. Zajmuje się różnymi papierami, śubkami i takimi innymi.

Joanna Szamota

Joanna Szamota

Specjalista d/s promocji

Przyszła odbyć praktyki a została na stałe. Chyba nie żałuje sądząc po liczbie nadgodzin do odbioru. Jeśli chcecie załatwić u niej sprawę to przyjdźcie z frytkami. Kiedy Asia zajmuje się pracami graficznymi wszyscy siedzimy cicho. I wcale nie dlatego, że jej się boimy.

Grzegorz Michalak

Grzegorz Michalak

Kadrowy / kasjer

Pan Grzegorz pilnuje, żebyśmy nie mieli więcej urlopu niż nam przysługuje. Na nasze nadgodziny reaguje jakby nerwowo...

Mirosław Rastawicki

Mirosław Rastawicki

Animator sportu

Pan Mirek pilnuje porządku na Orliku. Zna większość nygusów z Milanówka. Kilku znajduje się na krótkiej liście. Tacy na jego boisku nie pograją.