#offmilan: Koncert Miętha

To już druga odsłona #offmilan: wakacyjnego cyklu koncertów z muzyką alternatywną, organizowanego wspólnie przez Milanowskie Centrum Kultury i Podmiejską.
Po ciepło przyjętym koncercie zespołu ATLVNTA, tym razem na scenie #offmilan wystąpi hip-hopowy duet Miętha, łączący w swojej muzyce ciepłe, organiczne bity producenta AWGS-a z błyskotliwym rapem i melodyjnymi refrenami rapera Skipa.
Zespół od początku kariery jest związany z kultową wytwórnią Asfalt Records, która do tej pory wydała płyty „Audioportret” (2019) i „Szum” (2020). Radio Kampus wyróżniło Mięthę w ramach akcji „Tak Brzmi 2020”, skupiającej najbardziej obiecujących debiutantów na polskiej scenie alternatywnej. Teraz Skip i AWGS przygotowują się do wydania kolejnej płyty w barwach Asfaltu – album „36,6” ukaże się już 24 września. Ich ostatni singiel, nagrany wspólnie z popularną wokalistką Natalią Szroeder „Zanim pójdziesz”, to prawdziwy „letniak” i materiał na wakacyjny hit.
_____________________________#offmilan: Miętha
Data: piątek, 23 lipca 2021; 20:00
Lokalizacja: Podmiejska, ul. Piłsudskiego 30, Milanówek
Wstęp: wolny____________________________Miętha na Facebooku: https://www.facebook.com/miethamusic
Miętha na Instagramie: https://www.instagram.com/miethamusic/?hl=pl
Teledysk „Kumitsu”: https://www.youtube.com/watch?v=f-l-TGjJTbE
Teledysk „Star$”: https://www.youtube.com/watch?v=FfWqecnXOL4
Teledysk „Szum”: https://www.youtube.com/watch?v=0l11zyzZx0E

🟥Milanowskie Centrum Kultury🟪Podmiejska🟧Radio Bogoria🟨Radio Kampus

Pamiętajcie, że na wydarzenia naszym głównym priorytetem jest wzajemne bezpieczeństwo, dlatego obowiązywać będą wszystkie aktualne wytyczne sanitarno-epidemiologiczne. 


Regulamin imprez i wydarzeń kulturalnych

Szukasz innych aktywności?
Zajrzyj do zakładek:


KULTURA


SPORT


CIT