Jazz w Starym Kinie

Z nieukrywaną radością 🎉 ogłaszamy koncert jazzowy 🎷 Wojtka Pilichowskiego Band, który odbędzie się 1 grudnia 2023 roku 📅 w Starym Kinie 🎭 przy ulicy Piłsudskiego 33 w Milanówku. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne 🎶 jest odpowiedzią na liczne prośby mieszkańców 👥, którzy pragną cieszyć się żywą muzyką 🎵 w sercu naszego miasta 🏙️. Bilety na koncert 🎫 można rezerwować pod numerem 22 758 32 34 📞. Nie przegapcie okazji do wspólnego świętowania muzyki! 🥳

Wojtek Pilichowski Band

Kwartet w składzie:

Wojtek Pilichowski – bass

Dawid Trawicki – gitara

Mateusz Krok – perkusja

Bartosz Pokrywka – instrumenty klawiszowe

Wojtek Pilichowski Band to prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion. To zespół, który łączy w sobie nie tylko wirtuozerską grę basisty Wojtka Pilichowskiego, najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie, ale także świetnie zgrany zespół muzyków, którzy potrafią wciągnąć słuchaczy w swoje energetyczne i pełne emocji występy. Ich muzyka to połączenie jazzu, rocka i funku, które tworzą zaskakujące aranżacje i niebanalne kompozycje. Podczas koncertów zespół prezentuje nie tylko muzykę,

ale także swoją charakterystyczną estetykę i wyjątkowy styl scenicznego wyrazu. To zespół, który potrafi przekuć swoją pasję i umiejętności w niezapomniane przeżycia muzyczne dla swoich słuchaczy.

Bez wątpienia, Wojtek Pilichowski Band to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych formacji na polskiej scenie jazzowej.

Dodatkowo, dla wszystkich fanów Wojtka Pilichowskiego, mamy świetną wiadomość! W sierpniu tego roku, odbyła się premiera jego najnowszej płyty zatytułowanej “Conjunction”. To już kolejny album w dyskografii Wojtka, który z pewnością zachwyci miłośników fusion i jazz-rocka. Na płycie znajdziemy utwory, które pokazują wielowymiarowe umiejętności muzyków i ich niezwykłe wyczucie muzycznej formy.

To będzie prawdziwe święto dla fanów zespołu, którzy będą mogli poczuć magię muzyki na żywo i usłyszeć na żywo najnowsze kompozycje z płyty “Conjunction”. Bez wątpienia, to będzie wyjątkowy wieczór dla wszystkich miłośników muzyki, którzy chcą przeżyć niezapomniane emocje i doświadczyć niesamowitej energii, którą emanuje zespół Wojtek Pilichowski Band.