Wesprzyj XV Festiwal Otwarte Ogrody

Szanowni Państwo,

Zbliża się kolejna edycja Festiwalu Otwarte Ogrody.

W tym roku będziemy obchodzić jubileusz Festiwalu, ponieważ już po raz piętnasty wspólnie z mieszkańcami stworzymy wydarzenie oparte na ich pomysłach i inicjatywach. Będzie to kolejna okazja do integracji, poznania Milanówka od wewnątrz, przypomnienia jego historii i pokazania potencjału miasta i jego mieszkańców. Jest to jedyna szansa w tym roku na zorganizowanie miejskiego wydarzenia, zapewniającego bezpieczeństwo mieszkańcom dzięki jego fantastycznej formule.

W dniach 4-6 września odbywać się będą różnorodne wydarzenia kulturalno-artystyczno-edukacyjne. W prywatnych ogrodach mieszkańców naszego miasta, zorganizowane zostaną wystawy, koncerty, warsztaty artystyczno-edukacyjne, spotkania z artystami w ich pracowniach, wycieczki. Wydarzenie charakteryzuje się kameralnym, niepowtarzalnym klimatem imprezy, pokazującym piękno i promującej podwarszawskie nasze miasto. Festiwal niesie ze sobą wiele wartości, edukuje, bawi, integruje lokalną społeczność, otwiera nas na innych i pokazuje piękno Milanówka

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o dofinansowanie tegorocznego jubileuszowego Festiwalu w Milanówku. Wsparcie finansowe z Państwa strony umożliwi utrzymanie wysokiego poziomu oraz różnorodność wydarzeń artystycznych. Dzięki współpracy z Państwem jesteśmy wstanie stworzyć wyjątkowe wydarzenie.

Zachęcamy Państwa do współpracy w tworzeniu Festiwalu Otwarte Ogrody!