Warsztaty z architektury tradycyjnej | Intbau Norway

Intbau Norway INTBAU PolskaINTBAU Norge

serdecznie zaprasza studentów architektury i konserwacji zabytków, profesjonalistów oraz entuzjastów tradycyjnej architektury na tygodniowy, bezpłatny cykl warsztatów i spotkania z Mistrzami w MILANÓWKU.

Intbau Norway invites students of architecture and monument conservation, professionals and enthusiasts of traditional architecture for a week-long, free series of workshops and meetings with Masters in Milanówek.

4-10 września 2023 MILANÓWEK

w programie:

  • Warsztaty murarskie i sztukatorskie;
  • Warsztaty z architektury tradycyjnej;
  • Wykłady z historii dawnej architektury mieszkalnej, willowej i letniskowej, wiejskiej;
  • Warsztaty ciesielskie i snycerskie z nawiązaniem do stylistyki architektury drewnianej Mazowsza;
  • Lekcje Mistrzowskie.

Informacje dla zainteresowanych:

Projekt odbywa się w ramach Projekt „Rewitalizacja willi Waleria w Milanówku – stworzenie interdyscyplinarnego miejsca edukacji kulturalnej” korzysta z dofinansowania o wartości 8 041 119.02 zł. otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Celem projektu „Restauracja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego” jest stworzenie odpowiednich warunków do prowadzenia działalności kulturalnej na terenie Gminy Milanówek poprzez kompleksowe działania inwestycyjne oraz miękkie w Willi Waleria.

UCZESNICY WARSZTATÓW ZOSTANĄ WYBRANI NA PODSTAWIE ZGŁOSZEŃ PRZEZ FORMULARZ, WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W KAMERALNEJ 16 OSOBOWEJ GRUPIE

ORGANIZATOR ZAPEWNIA NOCLEGI W POKOJACH KILKUOSOBOWYCH ORAZ PEŁNE WYŻYWIENIE (3 POSIŁKI) NA TERENIE MILANÓWKA. DOJAZD WE WŁASNYM ZAKRESIE. NOCLEGI PRZYDZIELANE SĄ UCZESTNIKOM SPOZA MILANÓWKA I JEGO OKOLIC.

OSOBY ZAKWALIFIKOWANE DOSTANĄ INFORMACJĘ NA ADRES MAILOWY W DNIU 29 SIERPNIA

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA DYREKTOR MCK ANETA MAJAK POD ADRESEM A.*****@MC**********.PL

REKRUTACJA: https://forms.gle/yVUo6szUiVJsfiKe9