Letnie warsztaty fotograficzne

Zapraszamy dzieci i młodzież na letnie warsztaty fotograficzne.

Letnie warsztaty fotograficzne to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży (od 10 lat), by rozwijać swoje zainteresowania fotograficzne. Na naszych zajęciach uczestnicy poznają tajniki sztuki fotograficznej i zdobędą umiejętności potrzebne do wykonania pięknych i oryginalnych zdjęć. Program zajęć obejmuje naukę kompozycji, technik fotograficznych oraz fotografii krajobrazowej, architektury, reportażu i portretu. Warsztaty spodobają się każdemu, kto marzy, aby rozwijać swoją pasję do robienia zdjęć!

Zajęcia są bezpłatne, odbywają się w środy w godzinach 16.00-17.30. Warsztaty prowadzi pani Karina Krystosiak. Serdecznie zapraszamy do zapisów pod numerem 22 758 32 34. Zajęcia odbywać się będą w Starym Kinie 🙂

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach III edycji Funduszy Norweskich i EOG wsparcie dla sektora kultury realizowane będzie dzięki Programowi Kultura Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021. Głównym celem Programu jest rozwój współpracy kulturalnej, przedsiębiorczości w sektorze kultury i zarządzania dziedzictwem kulturowym.