„Kraina Szczęśliwości”, czyli koncert multiinstrumentalny w formie baśni w wykonaniu Teatru Echa

W najbliższą niedzielę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na „Krainę Szczęśliwości”, czyli koncert multiinstrumentalny w formie baśni w wykonaniu Teatru Echa.
Ten spektakl muzyczny odbędzie się 16 sierpnia o godz. 16.00, w Letniej Strefie, na terenie basenu miejskiego, ul. Sportowa 70b w Milanówku.Baśń opowiada historię Pasterza i jego żony Cyganki, którzy żyją spokojnie i szczęśliwie wypasając owce i muzykując. Odwiedzają ich mieszkające w sąsiednim lesie zwierzęta – Wiewiórka szukająca swoich córek i muzykalny Wilk, znany nocny śpiewak, który pragnie założyć ognisko muzyczne. Wreszcie na ich górę wdrapuje się sam Król ze swą świtą, który zazdrości im prostoty życia. Zadaje pasterzowi trzy zagadki, od których odgadnięcia zależeć będzie jego los. Bohaterowie będą potrzebować pomocy dzieci – zarówno w chwilach trudnych, jak i do wspólnego, radosnego świętowania. Cała opowieść przepleciona będzie zabawami i wspólnym śpiewem przy akompaniamencie cymbałów, akordeonu, skrzypiec, barabanu, fletu, fujarki pasterskiej, dzwonków i ksylofonu – zapowiadają autorzy spektaklu.
W spektaklu wystąpią: Katarzyna Andrzejowska, która gra muzykę ludową i folkową; Piotr Pardela – „muzykujący, łowca obrazów”, kompozytor, założyciel Teatru Echa; Katarzyna Żytomirska – bajarka, pisarka, pieśniarka i aktorka.