Czy ja dobrze słyszę?

Ach, początek majówki 💦☔🌧! Mamy jednak coś na poprawę humoru.
 
Właśnie w tym momencie inaugurujemy nasz nowy cykl “ᴄᴢʏ ᴊᴀ ᴅᴏʙʀᴢᴇ sᴌʏsᴢᴇ̨?”.
Chcielibyśmy, aby ta seria 🎙 podcastów z interesującymi rozmówcami oraz historiami, o których mogą wiele opowiedzieć, zaczęła towarzyszyć Państwu w ciągu dnia. Jeżeli nie jako “danie główne” to w trakcie spacerów, prac w ogrodzie czy innych czynności umożliwiających ich posłuchanie.
 
Rozpoczynamy od rozmowy z panią Katarzyną J. Kowalską. Wywodząca się z Milanówka dziennikarka debiutowała w ostatnim czasie jako reżyserka filmu dokumentalnego 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 𝗘𝗹 𝗚𝗿𝗲𝗰𝗼 (𝟮𝟬𝟮𝟬) opowiadającego o losach obrazu Ekstaza św. Franciszka autorstwa El Greco, odnalezionego w jednej z podlaskich parafii. Ponowna okazja do obejrzenia dokumentu pojawi się jutro o godzinie 21.00 ⌚ na antenie TVP 2. Z tego miejsca zapraszamy.
 
Właśnie historia obrazu, proces powstawania filmu oraz książki, która była podstawą do jego nakręcenia będą głównym tematem rozmowy. Choć nie zabraknie też wątków milanowskich. Gorąco zapraszamy!
 
Podcast dostępny będzie na YouTube oraz na platformie SoundCloud.
Obsługi YouTuba nie trzeba przypominać, a z SoundCloud można wygodnie korzystać na komputerze lub mobilnie przy pomocy aplikacji dostępnych w Sklepie Play, lub App Store.