Czereśnie na Miejskim Podwóku!

Przygotujcie się na niezapomniane popołudnie pełne muzyki, śmiechu i wspaniałej zabawy! Czekają na Was niezapomniane atrakcje i występy, które rozbudzą wyobraźnię najmłodszych i sprawią, że wszyscy uczestnicy będą się świetnie bawić.

Czereśnie, powstałe w 2017 roku w Krakowie, to zespół, który tworzy dynamiczne piosenki o ochronie przyrody, zdrowiu, miłości i różnorodności. Założony przez laureata Paszportu Polityki, Andrzeja Zagajewskiego, zespół łączy zabawę z rozwojem dziecięcej wrażliwości i kreatywności. Ich koncerty to interaktywne wydarzenia pełne tańca i gry na instrumentach. Doświadcz wyjątkowego muzycznego świata Czereśni!

Wydarzenia na Letnim Podwórku organizowane są przez Milanowskie Centrum Kultury Milanówek przy współpracy z Miasto-Ogród , Centrum Usług Społecznych w Milanówku, Miejską Biblioteką Publiczną w Milanówku oraz przy wsparciu licznych sponsorów i partnerów, takich jak MP* Artix*, PAINTS, #SORNO, FUNDACJA CIEKESNIE 17, Aktywne Szkoły MultiSport, DISAN – technika grzewcza i sanitarna, SORNO KIDS, Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie sp. z o.o.

🗓 28 lipca 2024r
🕓 Godzina 16:00
📍 Sportowa 70 b, teren kąpieliska, Milanówek

Nie przegapcie tego fantastycznego wydarzenia! Przyjdźcie całymi rodzinami, zabierzcie przyjaciół i dołączcie do nas w tej radosnej celebracji.