Powrót z Torunia z medalami

25 stycznia odbył się w Toruniu mityng upamiętniający najwybitniejszą polską lekkoatletkę, siedmiokrotną medalistkę igrzysk olimpijskich Irenę Szewińską. Zawody były dedykowane młodym zawodnikom do lat 16 i zgromadziły rekordową liczbę ponad 800 zawodników z klubów całego kraju.
W tym świetnym towarzystwie startowali także zawodnicy UKS MTE Milanówek, którzy dzielnie reprezentowali nasze miasto w najpiękniejszej hali lekkoatletycznej w Polsce. Z medalami z miasta „pierników” wróciła Anna Korycka, która zdobyła brąz w skoku wzwyż dziewcząt U14. Aż dwa medale zdobył Wiktor Bartosiński, który podobnie jak młodsza koleżanka zdobył brąz w skoku wzwyż. Drugi medal – srebrny, zdobył w biegu przez płotki na dystansie 60m. Pozostali zawodnicy również byli w czołówce, ale o medale w tak doborowym towarzystwie było bardzo trudno. Starty w zawodach są możliwe dzięki wsparciu klubu przez Urząd Miasta Milanówka.