Szukamy animatorów czasu wolnego – praca

Milanowskie Centrum Kultury poszukuje energicznych, kreatywnych i odpowiedzialnych pełnoletnich animatorów czasu wolnego do pracy w Milanowskim Centrum Kultury podczas wakacji.

Obowiązki:

  • Prowadzenie różnorodnych zabaw i animacji dla dzieci
  • Organizacja konkursów, gier i zabaw ruchowych
  • Tworzenie kreatywnych warsztatów tematycznych
  • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort dzieci
  • Dbanie o porządek
  • Współpraca z innymi animatorami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi (mile widziane)
  • Kreatywność, pomysłowość i umiejętność pracy z grupą
  • Wysoka energia i zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i umiejętność zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi
  • Mile widziane umiejętności animacyjne, muzyczne lub plastyczne
  • Dyspozycyjność w weekendy

Mile widziane:

  • Prawo jazdy
  • Książeczka sanepidu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: se*********@mc**********.pl w tytule wiadomości wpisując “Animator Czasu Wolnego”. Odezwiemy się do wybranych osób.

Dołącz do nas i stwórz niezapomniane wakacje dla dzieci w Milanówku!