Kontakt

Milanowskie Centrum Kultury

ul. Kościelna 3
05-822 Milanówek
NIP: 529 108 23 52
Numer konta: 77 9291 0001 0086 8411 2000 0010

Sekretariat:

tel. (22) 758 32 34
fax. (22) 758 39 60
e-mail: sekretariat@mckmilanowek.pl

 

Dyrektor Zastępca dyrektora / Centrum Informacji Turystycznej Księgowość
Aneta Majak Michał Słowiński Sylwia Sobiech
a.majak@mckmilanowek.pl m.slowinski@mckmilanowek.pl ksiegowosc@mckmilanowek.pl
     
Kierownik d/s technicznych Koordynator d/s wydarzeń artystycznych Koordynator d/s projektów kulturalnych
Krzysztof Dudkiewicz Edyta Budziewska Emilia Zadykowicz
k.dudkiewicz@mckmilanowek.pl e.budziewska@mckmilanowek.pl e.zadykowicz@mckmilanowek.pl
     
Specjalista d/s promocji    
Joanna Szamota    
j.szamota@mckmilanowek.pl