Kontakt

Milanowskie Centrum Kultury

ul. Kościelna 3
05-822 Milanówek
NIP: 529 108 23 52
Numer konta: 77 9291 0001 0086 8411 2000 0010

Sekretariat:

tel. (22) 758 32 34
fax. (22) 758 39 60
e-mail: sekretariat@mckmilanowek.pl

 

Dyrektor
 
Aneta Majak
a.majak@mckmilanowek.pl

Księgowość
 
Teodora Gontarczyk
ksiegowosc@mckmilanowek.pl

Koordynator d/s wydarzeń artystycznych

Edyta Budziewska
e.budziewska@mckmilanowek.pl

Specjalista d/s promocji
 
Joanna Szamota
j.szamota@mckmilanowek.pl

Specjalista d/s administracji
   
Krzysztof Dudkiewicz
k.dudkiewicz@mckmilanowek.pl

Koordynator d/s projektów kulturalnych

Emilia Zadykowicz
e.zadykowicz@mckmilanowek.pl

Koordynator d/s administracyjnych i zadań technicznych

Sławomir Bogucki
s.bogucki@mckmilanowek.pl

Centrum Informacji Turystycznej
   
Michał Słowiński
m.slowinski@mckmilanowek.pl