Letnie Granie: Kaśka Sochacka z Zespołem

Uwierzycie, że za nami już połowa wakacji? Ale to nic, bo już 7 sierpnia 2021 na milanowskiej scenie Letniego Grania pojawi się Kaśka Sochacka z zespołem!

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł i śpiewa od dziecka.
W 2019 roku ukazała się debiutancka EP-ka Kaśki – „Wiśnia”. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka.
26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records ukazał się debiutancki album Kaśki „Ciche dni”. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).
W 2021 roku wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.
Utwór “Ciche dni”: https://youtu.be/UtqdMYNlgzk – przez wiele tygodni nr 1 na Liście Piosenek Radia 357.
 
Kaśka Sochacka zagra w Milanówku w ramach cyklu Letnie Granie organizowane przez Milanowskie Centrum Kultury.
Będzie to plenerowy koncert na Zielonym Dołku organizowany zgodnie z wszelkimi wytycznymi związanymi z pandemią Covid19.
Wstęp wolny.
Limit miejsc do 250 osób – osoby posiadające certyfikat szczepień nie wliczają się do limitu, dlatego zachęcamy by zabrać ze sobą ten dokument.

Pamiętajcie, że na wydarzeniach naszym głównym priorytetem jest wzajemne bezpieczeństwo, dlatego obowiązywać będą wszystkie aktualne wytyczne sanitarno-epidemiologiczne. 

Szukasz innych aktywności?
Zajrzyj do zakładek: