Miłość ci wszystko wybaczy

Data wydarzenia: 08 Kwietnia 2018

Kochani Widzowie!  Mamy nadzieję, że zdążyliście już nieco za nami zatęsknić.
Po naszym gościnnym, bardzo ciepło przyjętym, spektaklu w Żabiej Woli, powracamy do naszej ,,małej ojczyzny”.
Jak za każdym, niepowtarzalnym, razem, postaramy się przekazać Wam potężną dawkę emocji, w niezwykle klimatycznej atmosferze…
W skrócie: ,,Miłość Ci wszystko wybaczy” w Starym Kinie w Milanówku! 

„Miłość Ci wszystko wybaczy” – czyli malownicze lata 20., lata 30. Kabaret w tamtych czasach miał nieco inną formę sceniczną niż dzisiejsze kabarety. Sięgamy do tej formy. Jest elegancko, śmiesznie, refleksyjnie. Są piosenki – głównie Ordonki; są wiersze – głównie Hemara. Jest miłość, namiętność, polityka… Czyli to, czym żyjemy na co dzień i czym niejako karmią się współczesne kabarety, które chyba jednak nieco spłycają tematy.
Co chcemy pokazać, przyjmując dawno minioną stylistykę? Że owa stylistyka się zmienia. Że zmieniają się formy, zmienia się sposób scenicznego przekazu, ale ludzkie uczucia – obojętne jak i w co „ubrane” – pozostają takie same. Zawsze będziemy kochać, narzekać na rządzących, śmiać się i płakać. Pośmiejcie się i wzruszcie razem z nami!

Stowarzyszenie T-Art

Bilet: 15 zł
Rezerwacje pod nr:
509 488 003 oraz 883 312 604

Jest to wydarzenie z serii wspólnych ogólnomilanowkich obchodów 100 rocznicy odzyskania Niepodległości „100 lat Niepodległości w Milanówku”.