Powitanie Lata! – fotorelacja

Za nami największe wydarzenie tych wakacji – Powitanie Lata!

To było wydarzenie, na które czekaliśmy wszyscy bardzo długo. Pomysłodawcami była młodzież! To właśnie młodzi mieszkańcy zainicjowali wydarzenie w formie aktywności sportowo – rozrywkowej z koncertem gwiazdy młodego pokolenia.

Mimo deszczu stawili się wszyscy – gotowi by powitać lato. Zespół organizacyjny liczył prawie sto osób – byli to pracownicy centrum kultury, wolontariusze, służby porządkowe, ekipa techniczna, wystawcy i właściciele food trucków. Wszystkim należą się ogromne oklaski za to, że mimo deszczu i chłodu impreza się udała, czego najlepszym dowodem były nie znikające, nawet na chwilę, uśmiechy uczestników „Powitania”.

Mimo odwołanych Mistrzostw MTBMX w Dirt Jumpingu, nie zabrakło atrakcji! Uczestnicy mogli skorzystać trzech stref: dziecięcej – w ramach której odbywały się warsztaty, animacje i zabawy z Kogutem Rubinem i naszą niezastąpioną Emilą, a także dmuchańce i zorbing; sportowej – w której utworzone zostało miasteczko sportów miejskich i podwórkowych; oraz wypocząć w strefie relaksu. Całości towarzyszył I Milanowski Zlot Foodtrucków. Urządziliśmy sobie także potańcówkę pod chmurką by przegonić chmury – i udało nam się! Jak na życzenie tuż przed 17:00 pogoda się poprawiła, dzięki czemu w trakcie koncertu Natalii Nykiel udało nam się zrealizować strefę koloru! 

Serdecznie dziękujemy Marszałkowi Województwa Mazowieckiego – Adamowi Struzikowi – za objęcie naszego wydarzenia honorowym patronatem! Dziękujemy także gorąco wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tak cudownej atmosfery i wzmacniania więzi wśród mieszkańców! 

Szczególne podziękowania dla sponsorów, którymi byli: DAR-BUD, DISAN, Z. Borawski PPHU, ECOMILAN, Grupa Dekarska oraz dekpol.
Dziękujemy naszym partnerom, tj.: K. S. MILAN, Straż Miejska w Milanówku, MILAN Dirt&Skatepark oraz Milanowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z.o.o.,
oraz naszym patronom medialnym: Co?Gdzie?Kiedy? na Mazowszu, Flesch Mazowsza, WPR, Radio Bogoria, Grodzisk News, Obiektywna Gazeta Internetowa, Obiektyw info, Biuletyn Miasta Milanówka, Radio FAMA.