O nas

Aneta Majak

Aneta Majak

Dyrektor MCK

Szefowa. Zaczynała jako praktykantka skończyła jako dyrektorka. Amerykański sen w milanowskim wydaniu. Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Kiedy się na nas denerwuje puszczamy jej Ed'a Sheeran'a.

Włodzimierz Filipiak

Włodzimierz Filipiak

Kierownik d/s sportu

Pan Włodek od lat odpowiada za sport w Milanówku. Pracował tutaj zanim część z nas zdążyła się urodzić.

Sławomir Bogucki

Sławomir Bogucki

Kierownik d/s administracyjnych i zadań technicznych

Doba jest dla niego za krótka przynajmniej o kilkanaście godzin. Jest przykładem na to, że chwytanie kilku srok za ogon może być udane.

Edyta Budziewska

Edyta Budziewska

Koordynator d/s wydarzeń artystycznych

Pracuje w MCK-u nie od dziś i swoje przeżyła. A, że chytra nie jest to chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Lubimy ją, bo tak kazała napisać. Ona z kolei lubi czekoladowe Grześki.

Emila Zadykowicz

Emila Zadykowicz

Koordynator d/s projektów kulturalnych

Erupcja Eyjafjallajökull to przy jej energii niewielki raptem incydent. Odnajduje się zarówno w pracy z dziećmi jak i seniorami. Czasami mówi sama do siebie. Najczęściej, kiedy zakłada słuchawki. Tłumaczy nam wtedy, że rozmawia przez telefon.

Joanna Szamota

Joanna Szamota

Specjalista d/s promocji

Przyszła odbyć praktyki a została na stałe. Chyba nie żałuje sądząc po liczbie nadgodzin do odbioru. Jeśli chcecie załatwić u niej sprawę to przyjdźcie z frytkami. Kiedy Asia zajmuje się pracami graficznymi wszyscy siedzimy cicho. I wcale nie dlatego, że jej się boimy.

Krzysztof Dudkiewicz

Krzysztof Dudkiewicz

Specjalista d/s administracji

Entuzjasta polskiej myśli motoryzacyjnej. Chętnie przerobiłby swojego Poloneza na DeLoreana, żeby cofnąć się do wczoraj i zrobić robotę na jutro. Zajmuje się różnymi papierami i takimi innymi.

Michał Słowiński

Michał Słowiński

Centrum Informacji Turystycznej

Oprowadza wycieczki po Milanówku. Może pochwalić się doskonałym bilansem. Ile osób z nim poszło tyle z nim wróciło. Czego nie wie to powie tak, żeby wydawało się, że wie.

Mirosław Rastawicki

Mirosław Rastawicki

Animator sportu

Pan Mirek pilnuje porządku na Orliku. Zna większość nygusów z Milanówka. Kilku znajduje się na krótkiej liście. Tacy na jego boisku nie pograją.

Grzegorz Michalak

Grzegorz Michalak

Kadrowy / kasjer

Pan Grzegorz pilnuje, żebyśmy nie mieli więcej urlopu niż nam przysługuje. Na nasze nadgodziny reaguje jakby nerwowo...

Grażyna Piotrowska

Grażyna Piotrowska

Pracownik gospodarczy

Dba o to, żebyśmy w brudzie nie poginęli. Zawsze wzmagamy naszą czujność, kiedy widzimy mokrą podłogę a musimy przejść. Niekontrolowany atak mopem może najść z każdej strony. Poetka. Wydała tomik wierszy.

Bolesław Siwek

Bolesław Siwek

Pracownik gospodarczy

Pan Bolek dba o to, żeby "obejście" -jak sam mówi - było wysprzątane a ogród należycie wypielęgnowany. Wywiązuje się ze swoich obowiązków bez zarzutu.