Milanówek KRĘCI

No i ruszyliśmy! 12 września odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu Milanówek KRĘCI. Jesteśmy zafascynowani różnorodnością jaką udało nam się zgromadzić, bo dzięki temu projekt będzie bogatszy w pomysły, doświadczenia i spostrzeżenia! 
Też nie możecie się doczekać pierwszej produkcji? 

#EfektyDziałajLokalnie
#MilanówekKRĘCI
#MłodzieżowaRadaProgramowa
#Milanówek
#ZainspirujSięMilanówkiem

Kolejne spotkanie Milanówek KRĘCI za nami. Tym razem poznaliśmy nieco historię kinematografii, a także porozmawialiśmy z gościem specjalnym – podróżnikiem po świecie, filmowcem, milanowianinem o wyzwaniach tworzenia i realizacji scenariuszy, kręcenia w trudnych warunkach, brakach sprzętowych, kompromisach itd.

Na trzecim spotkaniu poznaliśmy formaty filmowe, zasady optyki, a także rodzaje obiektywów, które to przetestowaliśmy je w praktyce.

Na czwartym spotkaniu przyszła pora na łączenie teorii z praktyką  Uczestnicy zapoznawali się ze sprzętem na którym będą pracować 

Piąte spotkanie poświęcone było planom filmowym i pracy nad scenariuszem, a dokładniej przelewaniu treści tekstu na kadry filmowe. Uczestnicy dostali, krótki scenariusz, na podstawie którego wspólnie musieli stworzyć sposób przekazania opisanej sytuacji. Po zaplanowaniu kadrów, przystąpiliśmy do nagrywania 🙂